گیت کنترل تردد

همانطور که از نام آن پیداست برای کنترل رفت و آمد افراد زیادی به یک سازمان و یا مجموعه از گیت کنترل تردد استفاده می شود.

گیت کنترل تردد در انواع متفاوتی بسته به نوع استفاده و فضایی که برای آن در نظر گرفته شده است متفاوت است .

گیت ها انواع مختلفی دارند که برای استفاده در سازمان ها و ورودی های مختلف متفاوت هستند . یکی از انواع گیت کنترل تردد گیت شیشه ای و از انواع دیگر آن گیت های میله ای هستند که این دو مدل بیشترین استفاده را در ورودی ها دارند و سایر مدل ها از انواع زیر شاخه های این دو مدل گیت محسوب می شوند.

گیت های کنترل تردد میتوانند براحتی محدودیت هایی را برای اشخاصی که میخواهند از آن محل رفت و آمد کنند بوجود بیاورند. و شمامیتوانید با اعمال این محدودیت ها امنیت را بالا ببرید و نظارت کاملی بر رفت و آمد و افرادی که وارد محوطه خاصی شده اند و یا از آن خارج شده اند داشته باشید.

علاوه بر شکل ظاهری ، گیت های کنترل تردد با مکانیزم های متفاوتی در بازار موجود هستند که مشتری با توجه به نیاز خود و مواردی که باید محدود شود و طرز کارکرد گیت ، نوع متفاوت و مورد نظر خود را برای گیت کنترل تردد انتخاب میکند. ین گیت ها شامل نمایشگر ، صفحه ی تشخیص کاربر و اثر انگشت و گاها موارد مورد نیاز دیگر با توجه به سفارش و خواسته مشتری هستند.

برای انتخاب صحیح گیت برای محل نصب باید در زمان خرید اطلاعات دقیقی از عرض ورودی به شرکت بدهید تا علاوه بر موارد دیگری که در انتخاب گیت مطرح است ، اندازه آن را نیز به صورت درست انتخاب کنید . چرا که نصب ئر محل به صورت درست و با اندازه ی صحیح نیز یکی دیگر از پارامترهایی است که برای انتخاب گیت بسیار مطرح است . برای سفارش گیت از بخش تماس با ما با شرکت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان فروش مشاوره رایگان نیز در اختیار شما قرار خواهند داد .

 

 

 

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

سیستم هدایتگر پارکینگ

سیستم هدایتگر پارکینگ زیر مجموعه ی مدیریت پارکینگ است و جهت هدایت مکانیزه خودرو ها مورد استفاده قرار میگیرد.

سنسور جای پارک

این سنسور ها جهت اعلام پر و یا خالی بودن جای پارک مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیریت پارکینگ

سیستم مدیریت پارکینگ به همراه سیستم هدایتگر پارکینگ تشکیل اتوماسیون پارکینگ را می دهند.

مانیتورینگ اتاق سرور

سیستم کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور از ملزومات هر اتاق سروری است که این شرکت آن را ارائه می دهد.