راهبند

راهبند در انواع مختلف با متراژ های مختلف و برندهای گوناگون و تکنولوژی های متفاوت برای استفاده در پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد و ورود و خروج ماشین ها را به داخل پارکینگ کنترل میکند. علاوه بر پارکینگ ها ، راهبند استفاده های دیگری نظیر استفاده در عوارضی ها و سایر موارد اسنچنینی را دارد و موارد استفاده ان گوناگون است و کستره ی وسیعی را شامل می شود .

سرعت کارکرد راهبند ها نیز با توجه به مدلشان با یکدیگر متفاوت است و برای موارد مختلف و ماشین های سبک و سنگین از انواع متفاوت راهبند با سرعت های مختلف استفاده می کنند.

راهبند ها  در سامانه های هوشمند پارکینگی نیز نقش بسزایی دارند و امروزه یکی از موارد بسیار مطرح استفاده از آنها در سیستم های مدیریت پارکینگ است که میتوانند با اتصال به نرم افزار مربوطه براحتی رفت وآمد ماشین ها را کنترل کنند و در آخر نیز گزارشات کاملی از تردد وسایل نقلیه توسط نرم افزار قابل ارائه به کارفرماست.

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم راهبند ها با توجه به نوع کارکرد به انواع مختلفی تقسیم میشوند که قبل از انتخاب آن برای خرید باید با مشاوران فروش د این زمینه صحبت کنید تا بدانید که با توجه به شرایط موجود ، نوع کاربرد و متراژ ورودی ، کدام نوع از راهبند برای استفاده در فضای شما مناسب است .

برای مشاوره درباره خرید انواع راهبند و دریافت اطلاعات فنی آنها با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید . شماره های تماس در بخش تماس با ما ی سایت آورده شده اند.

 

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

سیستم هدایتگر پارکینگ

سیستم هدایتگر پارکینگ زیر مجموعه ی مدیریت پارکینگ است و جهت هدایت مکانیزه خودرو ها مورد استفاده قرار میگیرد.

سنسور جای پارک

این سنسور ها جهت اعلام پر و یا خالی بودن جای پارک مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیریت پارکینگ

سیستم مدیریت پارکینگ به همراه سیستم هدایتگر پارکینگ تشکیل اتوماسیون پارکینگ را می دهند.

مانیتورینگ اتاق سرور

سیستم کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور از ملزومات هر اتاق سروری است که این شرکت آن را ارائه می دهد.