سیستم کنترل اتاق سرور

جهت ارتباط با کارشناسان مجموعه فست پارکینگ با شماره زیر تماس بگیرید:

 

دوربین مدار بسته

این دوربین ها که در بازار کار با نام دوربین مدار بسته از آنها یاد می شود امروزه به یکی از مهمترین ابزار های نظارتی تبدیل شده اند چرا که تمامی مدیران و کسانی که میخواهند نظارت و کنترل از راه دور داشته باشند از این دوربین ها استفاده می کنند .  

نصب دوربین مدار بسته یکی از ملزومات اداره ها و سازمان ها و شرکت های خصوصی است و استفاده از آن امنیت را تا حد بسیار زیادی بالا برده است .

دوربین مدار بسته با توجه به مقدار فضا و تعداد دوربین های مورد نیاز انتخاب شده و محل نصب آن مشخص می شود که توسط تیم نصب دوربین انجام خواهد شد .

 

دستگاه حضور غیاب

دستگاه حضور و غیاب در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود است و بنا به سیاست سازمانی و موارد مورد نیاز مدل خاصی از آن انتخاب می شود.

این دستگاه ها در مدل های کارتی ، اثر انگشتی ، تشخیص چهره و سایر مدل ها موجود می باشند که هر کدام از این ها نیز زیر شاخه های خود را از لحاظ کیفیت ، کشور سازنده ، ثبت تعداد تردد ها و غیره را شامل می شوند.

برای سفارش دستگاه حضور غیاب میتوانید قبل از خرید از کارشناسان ما در بخش فروش مشاوره بگیرید.

 

 

دوربین پلاک خوان

دوربین پلاک خوان موارد استفاده متفاوتی دارد و همانطور که میدانید بیشترین استفاده آن در جاده ها برای کنترل سرعت و در سیستمهای کنترل ورود و خروج خودرو ها برای ثبت تردد و اعمال محدودیت ورود و خروج است.

این دوربین ها میتوانند پلاک خودرو را بسته به سیاست در نظر گرفته شده در هنگام ورود و یا خروج ثبت کرده و در سیستم دخیره کنند که این عملیات با اتصال دوربین ها به سیستم مدیریت پارکینگ امکان پذیر می باشد و اجرایی شدنش میسر می گردد.

یکی از ارکان بسیار مهم سیستم مدیریت پارکینگ دوربین پلاک خوان می باشد که پس از تشخیص و ثبت پلاک در نرم افزار اجازه ورود و یا خروج خودرو را توسط نرم افزار صادر میکند و با رله دادن به راهبند آن را جهت عبور خودرو فعال میکند.

بنابراین در سیستم های کنترل تردد خودرو ها وجود دوربین پلاک خوان یکی از ارکان مهم است .

دوربین پلاک خوان در انواع متفاوت و برندهای مختلف با تشخیص های مختلف پلاک در بازار موجود هستند که شما با توجه به موارد استفاده تان نوع مورد نظر و مناسب را در زمان خرید انتخاب میکنید.

 

 ما در کنار شما هستیم

هر آنچه نیاز دارید از قبل اماده میباشد پس منتظر نباشید

سیستم هدایتگر پارکینگ

سیستم هدایتگر پارکینگ زیر مجموعه ی مدیریت پارکینگ است و جهت هدایت مکانیزه خودرو ها مورد استفاده قرار میگیرد.

سنسور جای پارک

این سنسور ها جهت اعلام پر و یا خالی بودن جای پارک مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیریت پارکینگ

سیستم مدیریت پارکینگ به همراه سیستم هدایتگر پارکینگ تشکیل اتوماسیون پارکینگ را می دهند.

مانیتورینگ اتاق سرور

سیستم کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور از ملزومات هر اتاق سروری است که این شرکت آن را ارائه می دهد.